Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Vila Daiva Podhájska. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Podhájska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Vila Daiva Podhájska rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Podhájské dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Vila Daiva

Podhájska
Železničná 47/317, 941 48 Podhájska, Slovensko

Sdílejte ubytování              

Vila Daiva stojí v Podhájské, jen 500 metrů od termálních lázní. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, dobře udržovanou zahradu s altánem a grilem, sdílenou kuchyni, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Vila Daiva se nachází jen 50 metrů od autobusové zastávky a vlakového nádraží Podhájska, půl hodiny autem od Nitry a 27 km od hradu Levice.
Komentáře k ubytování Vila Daiva Podhájska
Od: Šírková Marie
Vážená paní Vafinová, rádi bychom se u Vás opět ubytovali, ale nemám na Vás telefonní spojení, ani mailík Šírková Marie   Nejoblíbenější ubytování v okolí Vila Daiva Podhájska